Opthema Teknoloji

PERAKENDE ÇÖZÜMLERİ

vMerch, mağazalarda özellikle anlaşılması karmaşık ürünlerin, mağaza içi müşterilere detaylı tanıtımını ve benzer ürünlerle karşılaştırmasını gerçekleştiren bir Opthema IOT çözümüdür. Bu ürün Ar-Ge aşamasındadır.

vMerch

Virtual Merchandiser

vMerch, mağazalarda özellikle anlaşılması karmaşık ürünlerin, mağaza içi müşterilere detaylı tanıtımını ve benzer ürünlerle karşılaştırmasını gerçekleştiren bir Opthema IOT çözümüdür.

Perakende sektöründe, özellikle mağazalarda, spor salonlarında, müzelerde ve daha pek çok benzer alanlarda tanıtmak istediğiniz ürün ve özelliği, video, imaj ve karşılaştırma içeriğini müşterilere aktarır.

Opthema tarafından geliştirilmiş yönetim uygulamaları ile aktarmak istediğiniz ürün ve özelliklerini kolaylıkla yönetebilirsiniz.Daha Fazlası

RTETS

Real Time Employee Tracking System

BLE özellikli Opthema rozetleri, kart vb donanım ile yöneticilerin iş gücünü daha iyi yönetmelerini ve doğru yetkinlikteki çalışanın doğru zamanda doğru yerde olup olmadığını denetler.

Opthema RTETS çözümü ile genellikle fazla sayıda çalışan bulunduğu açık alan çalışmalarında ciddi verimlilik artışı kazanılır.

Opthema RTETS Yönetim Yazılımı ile proje ve iş parçalarında harcanan efor miktarı ve türü gerçekçi bir şekilde takip edilebilmektedir. Bu sayede projenin gerçek maliyeti hesaplanabilmekte ve proje tahminlemesi için önemli girdiler elde edilebilmektedir.

Opthema RTEST çözümünün bir diğer faydası ise mesleki kaza riski barındıran sektör ve çalışma alanlarında özellikle endüstriel inşaat ve fabrika ortamlarında işçilerin mevcut yerlerini kolayca izleyerek, istendiğinde alarmlar tetikleyerek olası iş kazası riskini azaltmasıdır.Daha Fazlası