Opthema Teknoloji

Opthema TEKNOLOJİ

Günümüzde BT teknolojileri sadece büyük kurumlarda, arka planda çalışan çözümler olmaktan çıkmış, dijitalleşme çağı ile beraber kurumlar ürün ve servislerini müşterilerin günlük hayatlarına kadar ulaşan çözümler haline getirmek zorunda kalmıştır. Değişen iş ihtiyaçları ile beraber işinizdeki tek bir probleme konsantre olan ve dikey olarak o problemi teknoloji yaklaşımı ile çözen yeni nesil, genç, butik bilişim firmaları, köklü, uçtan uca hizmet veren bilişim firmalarının yanında yerlerini almıştır. Genç firmalar belirli bir probleme odaklanıp dikey çözüm üretmek konusunda uzmanlaşmış, dinamik ve enerjisi yüksek kurumlardır. Köklü, uçtan uca hizmet veren kurumlar ise metodolojileri oturmuş, endüstri standartlarını benimsemiş, finansal ve kalite olarak güvenilirliğini ispatlamış kurumlardır.

Opthema, Bilge Adam Bilişim Grubu’nun yirmi yılı aşkın zamandır kurumlara sağladığı insan, süreç ve teknoloji odaklı bilişim çözümleri tecrübesinden “teknoloji” bileşenine odaklanan yeni nesil bir girişimdir. Opthema, uzun yıllardır büyük ölçekli kurumlara sağladığı hizmetlerle biriktirdiği süreç teknolojileri, veri yönetimi, yazılım geliştirme, yazılım kalite yönetimi gibi kökleşmiş alan tecrübe birikiminin yanında IoT, İHA, Sensor uygulamaları gibi yeni nesil teknoloji alanlarındaki çözüm ve ürünlerini de portföyünde barındırarak köklü ve tecrübeli firma oluşunun getirdiği güvenilirliği ile yeni nesil girişimci firma olmasının kattığı enerjisi, yenilikçi bakış açısı ve çevikliğini beraber sunmayı hedefler.

Opthema:

  • İşinizdeki dar boğazları sizinle beraber ortaya çıkarıp probleme özel çözüm üretir

  • Çözüm geliştirirken analiz, geliştirme, test, sürüm yönetimi, destek gibi tüm alanlarda dünya standartlarını benimser

  • İşinizin müşteriye temas eden alanlarında IoT çözümlerini ve yeni nesil teknulojileri kullanarak kurumunuzun müşteri ile etkileşimini arttırır

  • Müşteri etkileşiminden elde ettiği verileri iş zekası çözümleri ile bilgiye çevirir, Machine Learning çözümleri ile geleceği tahminlemek için kullanır

  • Yetenek yönetimi alanında 20 yılı aşkın tecrübesi bulunmaktadır ve bu alanda uçtan uca çözüm sağlayan TAS ürününü geliştirmektedir.

  • Büyük verilerden bilgi elde etmek ve bu bilgiyi işinizi geliştirmek için kullanmak konusunda uzmandır

  • Çözümlerinin tümünü mobil ortamlarda geliştirebilir

  • Servis Yönetimi konusunda uzmandır, BT, IK, İdari İşler gibi kurumunuzdaki tüm fonksiyonların servis yönetimi çözümünü geliştirir ve yönetir

EN TECRÜBELİ GENÇ !

Opthema genç firmaların enerjisi ve dinamizmi, tecrübeli firmaların olgunluğu ve güvenilirliğini bir arada sunar. Yirmi yıllık tecrübenin üzerine inşa edilmiş yeni nesil teknolojilere adapte olmuş çözümlerle Opthema: En tecrübeli genç!

FİKİRLERİN ÇÖZÜME DÖNÜŞTÜĞÜ YER !

Opthema, işinizi daha kolay yapmanız, işinizde verimliliği arttırmanız ve darboğazları gidermeniz için gereken yeni nesil fikirleri sizinle beraber ortaya çıkarır, olgunlaştırır ve fikirlerinizi çözüme dönüştürmek için gereken teknoloji desteğini verir.

ÇEVİK VE GÜVENİLİR !

Opthema, çözüm geliştirirken çevik metodolojileri benimser, geliştirilen çözümün işinize faydalarını hızlı şekilde deneyimlemenizi sağlar. Çevikliğin katma değerlerini sağlarken tecrübesiyle hata oranını en aza indirerek güvenilir çözümler geliştirir.